BOGE Effilence

Najwyższy poziom efektywności – BOGE Effilence© !

Nowy stopień sprężający od BOGE:

BOGE Effilence© jest najefektywniejszym stopniem sprężania, jaki dotychczas został wyprodukowany w firmie BOGE. Jego nazwa łączy dwa znaki firmowe: efektywne sprężanie (efficiency) i nieporównywalnie cicha pracą (silence). Ten w całości zaprojektowany i wykonany w firmie BOGE stopień sprężający gwarantuje Ci innowacyjna technologię na najwyższym poziomie: warto doświadczyć tego nowego wymiaru efektywności!

Nadzwyczaj efektywny:

Zaprojektowany przez BOGE profil śrubowy wirników 5:6 czyni z serii BOGE Effilence© najefektywniejszy stopień sprężania, jaki został dotąd skonstruowany przez firmę BOGE. Bardzo cicha praca wirników bloku śrubowego optymalnie dobrane zakresy mocy, bardzo niskie straty mocy i wysoki współczynnik sprawności są znakami firmowymi najnowocześniejszego wymiaru efektywności.

Zdumiewająco cichy:

Prędkość obrotu rotorów w BOGE Effilcence© jest znacznie niższa niż poprzednich stopniach śrubowych. Powoduje to zmniejszenie drgań i oscylacji, które z kolei sprawiają, że praca jest wyjątkowo cicha i niezawodna. Izolacja dźwiękowa jest zapewniona już na samym rdzeniu, a nie tylko na łożyskach drugiego rotora. To pozwala BOGE Effilence© osiągnąć nowy poziom w cichej pracy.

Długi czas życia > 36.000 mth:

Konstrukcja typu BOGE Effilence© jest przeznaczona do długotrwałego użytkowania: stanowi to integralną część obietnicy jakości BOGE. Jednocześnie blok śrubową odznacza się bardzo niskimi nakładami konserwacji. Zaletą jest to, że: używając stopnia BOGE Effilence© do sprężania powietrza w swojej sprężarce, jesteś na pewno po bezpiecznej stronie – w końcu korzystać będziesz z nowego poziomu długowieczności. Firma BOGE zaleca w ramach proaktywnej koncepcji konserwacji kontrolę stanu łożysk za pomocą diagnostyki drganiowej dopiero po 36 000 rbh !

Zaprojektowany przez BOGE:

Seria BOGE Effilence© została w stu procentach zaprojektowana i wykonana przez firmę BOGE. Do jej produkcji zastosowano technologie z kompensacja temperatury, co pozwala uzyskać bardzo małe tolerancje wykonawcze. Dzięki serii BOGE Effilence© został osiągnięty ambitny cel: nowy wymiar technologiczny w procesie efektywnego i cichego wytwarzania sprężonego powietrza.

Do pobrania: