Rozwiązania

Firma BOGE Kompressoren GmBH to renomowany producent rozwiązań na rynku sprężarek oraz systemów pneumatycznych. Wieloletnie doświadczenie niemieckich inżynierów gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych urządzeń, które z powodzeniem wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu.

Kompleksowe podejście do potrzeb przemysłu

Marka BOGE jest wyznacznikiem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie zarządzania zespołami urządzeń, raportowana czy optymalizacji systemów pod kątem ich wydajności i efektywności.

Marka BOGE jest wyznacznikiem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie zarządzania zespołami urządzeń, raportowana czy optymalizacji systemów pod kątem ich wydajności i efektywności.

BOGE Whitepapers to raporty techniczne, oparte na wiedzy i doświadczeniu producenta, mające na celu wyjaśnienie użytkownikom złożonych zagadnień technicznych w bardzo przystępny sposób. Niemiecki producent udostępnia także swoim klientom narzędzia diagnostyczne, pozwalające na określenie efektywności pracy danej instalacji. Wszystkie tego typu prace przeprowadzane są przez wykwalifikowanych pracowników na zlecenie klienta.

Sprężone powietrze do urządzeń medycznych

BOGE Dostarcza również rozwiązania klasy Premium do zastosowania w medycynie. Wykorzystywane są one w systemach podtrzymujących życie, w narzędziach chirurgicznych oraz systemach medycznych na salach operacyjnych. Ciągłe badania i rozwój technologii pozwalają BOGE oferować coraz bardziej zaawansowane rozwiązania.

Sprężarki powietrza przyjazne środowisku

BOGE prowadzi badania dotyczące zużycia energii w instalacjach i reaguje na ten problem poprzez wprowadzanie na rynek energooszczędnych sprężarek. Te nie tylko pozwalają ograniczyć długoterminowe koszty związane z samą eksploatacją, ale sprawiają, że sam proces produkcyjny staje się bardziej ekologiczny.

Niezawodność i bezpieczeństwo

Niemiecki producent wprowadza także szereg innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają możliwość jeszcze bardziej efektywnego sprężania i nieporównywalnie cichszej pracy urządzeń. Oprócz wsparcia czysto technicznego, wszystkie urządzenia marki BOGE zostały objęte programem gwarancyjnym, który wynosi 5 lat i jest bezpłatny. Gwarancja nie jest ograniczona godzinowym limitem czasu pracy urządzenia i liczy się od daty uruchomienia urządzeń.

BOGE Whitepaper

BOGE AIReport

BOGE Medic

Gwarancja 5 lat

BOGE Effilence

Efektywność

Finansowanie