Uzdatnianie powietrza

Powietrze BOGE. Czystość na miarę Państwa potrzeb.

Powietrze BOGE jest powietrzem najwyższej jakości. Wytwarzane jest przez wysokiej klasy urządzenia i wydajne systemy sprężonego powietrza. Nasze urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza są dostosowane do współpracy ze sprężarakami BOGE. Gwarantują one tym samym optymalne warunki do wytwarzania sprężonego powietrza o różnych klasach czystości. Powietrze BOGE spełnia najwyższe wymgania naszych Klientów.

Sprężone powietrze jest stosowane w bardzo różnych gałęziach przemysłu i na wiele różnych sposobów. Wymagania dotyczące jego jakości i czystości różnią się w zależności od obszaru użytkowania. W przemyśle włókienniczym obowiązują zupełnie odmienne normy niż dla zastosowań w przemyśle spożywczym lub medycznym, które wymagają 100% bezolejowego sprężonego powietrza.

W świetle powyższego istotne jest, aby metody uzdatniania sprężonego powietrza były optymalnie dopasowane do ich odpowiedniego obszaru użytkowania. Elementy systemu BOGE takie jak filtry sprężonego powietrza i osuszacze zapewniają, że sprężone powietrze BOGE spełnia określone normy jakości w przemyśle, w którym jest aktualnie używany – zachowując przy tym optymalną wydajność całego układu.

Przejdź do góry