Bardziej kompaktowo, łatweij w obsłudze oraz ciszej w eksploatacji: BOGE przedstawia nową generację urządzeń serii C. Sprężarki C-2 są dostępne w wersji gotowych central sprężonego powietrza ze zbiornikiem i/lub osuszaczem ziębniczym jak tęż w wersji bez dodatków do większych instalacji. Maszyny są niezwykle kompaktowe i dzięki dobremu dostępowi do wszelkich elementów cechują się przyjazną obsługą i ergonomią. Wyposażane są seryjnie w obudowę dziękochłonną i cechują się jeszcze niższym poziomem hałasu niż poprzednia wersja. Przy tym wszystkie urządzenia serii C-2 posiadają nowoczesny unikalny wygląd i przeogromne możliwości indywidualnej konfiguracji.

kompaktowa sprezarka

BOGE oferuje sprężarki serii C-2 także jako maszyny zintegrowane ze zbiornikiem powietrza

W skrócie – dodatkowo zoptymalizowana seria sprężarek C. Nieco dłużej: z zewnątrz elegancko, nowocześnie i kompaktowo, wewnątrz tak różnorodnie jak nigdy do tej pory.  W tej samej obudowie BOGE oferuje swoje nowe sprężarki serii C-2 w wersji z pasami napędowymi, połączeniem bezpośrednim, regulowane przetwornicą i przy tym połączone bezpośrednio. Dzięki nowoczesnej obudowie dźwiękochłonnej sprężarki są jeszcze cichsze niż poprzednia wersja, a dodatkowe wytłumienie stanowi opcję redukcji dalszych decybeli. Podczas gdy sprężarki serii C-2 są standardowo wyposażane w silniki IE3, na życzenie możliwa jest dostawa z silnikami IE4, które powodują wzrost efektywności urządzenia.  Od mocy silnika 7,5 kW sprężarki posiadają opcję wentylatora regulowanego przetwornicą częstotliwości: w ten sposób wentylator dopasowuje się mocowo do aktualnego zapotrzebowania na chłodzenie związanego z warunkami otoczenia. Dostępny jest także wariant ze zintegrowanym osuszaczem ziębniczym oraz indywidualnie dobranym sterownikiem. Użytkownik posiada wybór pomiędzy sterowaniem podstawowym Base Control i zaawansowanym Focus Control 2.0.

Podłącz i pracuj: ergonomicznie i łatwo w obsłudze

Obojętnie jaki dodatki wybierze użytkownik, jedno pozostaje niezmienne: nowa maszyna C-2 jako kompletna stacja sprężonego powietrza z w możliwie najmniejszych gabarytach i gotowa do podłączenia. Wszelkie warianty montażowe zostały przez BOGE ergonomicznie zoptymalizowane oraz zaprojektowane celem przyjaznej obsługi: panel sterujący jest zależnie od wariantu płasko zabudowany bezpośrednio w przednią część obudowy lub dostępny w wersji kątowej, szafka zasilająca, pasy napędowe i wszelkie inne elementy konstrukcyjne są łatwo dostępne poprzez zdejmowalne drzwi obudowy.

sprezarka serii c-2
Sprężarki serii C-2 są także dostępne w wersji super wytłumionej jako urządzenia do posadowania bezpośrednio na podłożu