Seria S-4 milowy krok w stronę technologii.

Wraz z nowymi modelami BOGE S-4, zaczyna się już czwarta generacja najpopularniejszej serii S, aby zachęcić i sprzyjać dalszemu postępowi przemysłowemu. Ta generacja nie tylko umożliwia osiągnięcie znacznego przełomu z oszczędzaniem energii, ale także wyznacza nowe szlaki w kulturze pracy pod względem hałasu również sprowadzając pojęcie łatwość konserwacji do zupełnie nowego poziomu.


“Zaprojektowane do przejęcia inicjatywy” –to motto przewodnie czwartej generacji sprężarek serii S. Takie właśnie podejście czyli – ciągłe rozwijanie sprawdzonych technologii – które charakteryzują długotrwałą rodzinną firmę BOGE, przyczynia się do projektowania dóbr przemysłowych najwyższej jakości.


Seria S-4 oferowana jest już na terenie PL w 3 wariantach mocy 110 kW, 132 kW i 160 kW. Aby zapoznać się szerzej z naszą ofertą zapraszamy do produktu BOGE Seria S-4O kolejnych wersjach sprężarek BOGE serii S-4 informować będziemy Państwa na bieżąco w dziale Aktualności – zapraszamy do śledzenia naszych nowości.