W kontekście sektora 4.0 BOGE coraz bliżej do produkcji cyfrowej. BOGE inwestuje w inteligentne procesy produkcyjne – na przykładzie fabryki inteligentnej opracowanej przez Lemgoer Centrum Industrial IT (CIIT).

Producenci sprężarek Boge Bielefeld będzie nadal rozwijać swoją siedzibę do sąsiednich high-tech. Hala produkcyjna jest już wyczyszczone. Na 2500 metrów kwadratowych, nowy supernowoczesny produkcja tutaj około dwóch milionów euro w połowie 2017 roku powstać jako partner zarządzający Wolfa D. Meier-Scheuven i dyrektora zarządzającego Thorsten Meier ogłosić. Co więcej, cała podłoga fabryka ma zostać zmodernizowany.

W hali za konieczne silniki i przetwornice są przyszłością dla sprężarek HST w high-tech produkcji ( „one są sercem maszyny”) wytwarzany – opracowany zgodnie z wytycznymi w Lemgoer Centrum Przemysłowo IT (CIIT) „Smart Fabryka” (przemysł 4.0). „Chcemy nowej produkcji, liczba tych sprężarek pięciokrotnie”, mówi Meier. „Instalacja silników jest bardzo skomplikowane,” przedsiębiorcy i Izby Gospodarczej Prezydent Meier-Scheuven wyjaśnione. W „fabryce” inteligentnej, silniki są montowane dla inteligentnych procesów produkcyjnych. „System wyświetli których część jest do podjęcia następnego kroku.” A narzędzie znać rotację do śruby. Meier-Scheuven „Sprężarka HST jest nasza przyszłość wsparcie” Nawet teraz inne mniejsze serie są planowane, nowy sposób produkcji powinny być przeniesione do innych produktów. Cztery miliony euro zostanie zainwestowane w zakładzie w Saksonii Kolejne cztery miliony euro płynąć do 2014 zainaugurował umieszczeniem w Saksonii Großenhain który już osiągnął swoje granice przepustowości. Tam, nowa seria sprężarek tłokowych będą produkowane w nowej hali. Tested’m dzieje, w jakiej kolejności i czy nie byłoby nowe lub rośnie. Aplikacja planowanie ma być dokonana w pierwszym kwartale 2017 roku w Saksonii. Grossenhain 6000 przestrzeni 50,000 metrów kwadratowych w danej chwili. W centrali w Bielefeld, jednak jest tylko 3000 metrów kwadratowych otwartej przestrzeni. W Bielefeld, gdzie wprowadziła nowe, bardziej energooszczędne wariant wczesnych latach 70-tych przez rodziny sprężarek śrubowych jest produkowany od tego roku, produkcja sprężarek tłokowych powinny być stopniowo wycofywane. Meier-Scheuven podkreśla. „Dotknięte pracownicy pozostają w Bielefeld” w siedzibie liczba pracowników powinna być jeszcze zwiększona «dobre dziesięć procent naszej pracy personelu wyłącznie na badania i rozwój», mówi Meier. 2016, liczba pracowników na całym świecie wzrosła o 50 do 800, w Bielefeld, wzrosła o 20 do 470-ty.

Spodziewanych 2016 przychody w kwocie 140 mln EUR przynajmniej był jednak brakowało. Sprzedaż wzrosła według wstępnych danych od 130 do 136 do 137 milionów euro. Meier: „Nowe zamówienia było jednak 15 do 20 procent wyższy niż w ubiegłym roku.” Ponadto, zysk wzrósł do ponad 2015.

Choć firma w Europie ( „zwłaszcza w Hiszpanii”) i Niemczech poszło dobrze, stagnacja popytu Chin. Nie było już na tyle chińskich konkurentów, którzy posiadają produkty wytworzone w dostatecznej jakości i niemieckich firm zostały utrudnia życie, stwierdza Meier-Scheuven . udział przychodów w Chinach jest dziesięć procent. Boge chce zdobyć z innowacji. „Musimy doprowadzić nasze atuty całej planszy do przodu”, powiedział szef firmy. Następny rok Boge wzrośnie ponownie. Planowane są o 5-procentowy wzrost sprzedaży.