Od 11 lat BOGE kojarzy się z inteligentnym engineeringiem, zaawansowanymi rozwiązaniami i przekonującą jakością. Na targach COMVAC 2019 w Hanowerze, BOGE zaprezentuje jubileuszową serię sprężarek serii S-4, znanych już ze swej niezawodności oraz maksymalizacji efektywności energetycznej. Ponadto zaprezentowana zostanie nowa seria sprężarek śrubowych C-2, łączących optymalizację osiągów z ergonomicznym konceptem konstrukcyjnym jeszcze bardziej ułatwiającym ich obsługę. W zakresie rozwiązań specjalnych BOGE przedstawi kontenerowy system Blueprotect do szerokiego zastosowania w przyjaznej środowisku eliminacji szkodników w przemyśle zbożowym. BOGE konsekwentnie pracuje także nad digitalizacją oraz rozwiązaniami Przemysłu 4.0. Nowy, wyższy poziom kontroli zapewnia nieograniczone opcje i umożliwia zastosowanie bogowskiej analityki.

Targi COMVAC Hanower 2019
Na targach COMVAC 2019 w Hanowerze BOGE zaprezentuje nową, jubileuszową serię sprężarek S-4.

Zaawansowanie w wiedzy i technologii – od ponad czterech generacji. Od 111 lat BOGE polegało na inteligentnym engineeringu, innowacyjnym zarządzaniu oraz jakości niemieckiej produkcji. Rodzinne przedsiębiorstwo z Bielefeldu wprowadza rewolucyjne koncepcje i technologie, które zawsze skupiają się na maksymalizacji efektywności energetycznej, łatwości obsługi i elastyczności optymalnego wykorzystania wymagań klientów. Rezultaty zostaną zaprezentowane w kwietniu na stoisku B56 w hali 26 na targach w Hanowerze. „Aby połączyć to z rocznicą naszej firmy, zaprezentujemy limitowaną serię sprężarki S111-4 naszej popularnej serii S” –  wyjaśnia dyrektor generalny Thorsten Meier. “Jak zazwyczaj jest to przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, a maszyna jubileuszowa zaprezentuje specjalne opcje.”

Sprężarki serii C-2 są wynikiem konstrukcji uwzględniającej rosnące wymagania klientów. Są dostępne w wersji zainstalowanej na zbiorniku, jak też do instalacji bezpośrednio na podłożu, w wersji z lub bez obudowy dźwiękochłonnej i cechują się jeszcze łatwiejszą obsługą. Liczne działania optymalizacyjne zapewniają maksimum efektywności energetycznej.

Kompaktowa sprezarka C2

Kompaktowa sprężarka C-2 jest przystosowana do montażu na zbiorniku lub też bezpośrednio na podłożu, jest przyjazna obsłudze oraz idealnie wyciszona

Indywidualnie dopasowane rozwiązania oraz konsekwentna digitalizacja

Unikalne rozwiązania dopasowane do wymagań każdego klienta – BOGE opracowało kontenerowy system Blueprotect dla przemysłu zbożowego. Azot pozyskiwany z zasysanego powietrza wypycha tlen z silosów zbożowych i poprzez to niszczy naturalne środowisko szkodników oraz pleśni. Magazynowane zboże jest dodatkowo chronione w ekologiczny sposób, bez dodatku substancji chemicznych. Jednakże nie tylko w sektorze przemysłowym klienci profitują z nowoczesnych rozwiązań BOGE. Przykładowo w roku 2009 Airstatus, zdalny monitoring, zrewolucjonizował komunikację pomiędzy człowiekiem a maszyną. Użytkownicy mają ogólnoświatowy dostęp do sieci sprężonego powietrza. BOGE znacznie rozbudowało ten system i umożliwiło jego funkcjonowanie w większych sieciach jako standard pod nazwą BOGE Sterownik BOGE Airtelligence Provis 2.0 już obecnie posiada jeden z najbardziej innowacyjnych algorytmów na rynku. Zostanie on wyposażony w dodatkowe funkcje. Nowa wersja Airtelligence provis 3 umożliwia obsługę nieograniczonej liczby maszyn i komponentów, posiada zintegrowaną analitykę BOGE oraz poprzez protokół OPC UA oferuje otwartą wymianę danych. Podsumowując: zorientowane na klienta oraz inteligentne rozwiązanie, które optymalnie spełnia wymagania ery Przemysłu 4.0.

Zapraszamy na stoisko BOGE nr B56 w hali 26 w terminie 1-5 kwietnia 2019 do Hanoweru. Odwiedzający będą mieli możliwość uzyskać więcej informacji na temat obecnych trendów technologicznych. BOGE przygotowało także specjalną promocję wybranych modeli maszyn zainteresowanym dealerom czy też użytkownikom końcowym.

Ochrona przed szkodnikami w przemysle zbozowym
W zakresie wykonań specjalnych BOGE prezentuje system blueprotect jako przyjazne środowisku rozwiązanie ochrony przeciw szkodnikom w przemyśle zbożowym