BOGE Connect jest dowodem na to, że cyfrowa transformacja poprawia wydajność serwisowej obsługi, obniża koszty operacyjne i pomaga w ustanowieniu nowych inteligentnych usług, takich jak prewencyjna konserwacja. Efekt: trwałe korzyści konkurencyjne – zarówno dla użytkowników, jak i dla naszych partnerów. Od zautomatyzowanego uruchamiania za pomocą kodu QR po wspomaganą danymi optymalizację wydajności – BOGE Connect sprawia, że ​sprężarki są przygotowane na przyszłościowe wymagania! Ta przełomowa opcja serwisowa zapewnia inteligentne zarządzanie sprężonym powietrzem, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał Przemysłu 4.0.

 

BOGE Connect rejestruje, monitoruje i wyświetla wszystkie ważne parametry pracy bez użycia papieru i na dowolnym urządzeniu mobilnym – nawet zdalnie. Oznacza to, że technik serwisowy może wykryć pierwsze oznaki potencjalnego problemu w Waszym urządzeniu i wywołać wszystkie istotne szczegóły za pośrednictwem portalu BOGE Connect.

  • umożliwia kompleksowe monitorowanie maszyny na wszystkich urządzeniach mobilnych
  • towarzyszy sprężarkom przez cały okres ich eksploatacji
  • kontroluje monitorowanie, konserwację i optymalizację maszyn na podstawie zebranych danych
  • dokumentuje uruchomienie, serwis i wszelkie zmiany w maszynie w postaci cyfrowej
  • opcjonalnie montowany fabrycznie lub jako model modernizowany
  • płynne raportowanie i zoptymalizowana niezawodność planowania
  • gwarantuje ochronę danych

Bezproblemowa dokumentacja

Szybko, prosto i przede wszystkim bez użycia papieru – tak odbywa się serwis maszyny za każdym razem, gdy w grę wchodzi BOGE Connect. Aplikacja BOGE Connect skanuje kod QR i natychmiast udostępnia wszystkie istotne dane w formie cyfrowej. Skutkuje to ustandaryzowaną, cyfrową ewidencją przeglądów serwisowych.

Dostęp z dowolnego miejsca

 

BOGE Connect rejestruje, monitoruje i wyświetla wszystkie ważne parametry pracy bez użycia papieru i na dowolnym urządzeniu mobilnym – nawet zdalnie. Oznacza to, że technik serwisowy może wykryć pierwsze oznaki potencjalnego problemu w Waszym urządzeniem i wywołać wszystkie istotne szczegóły za pośrednictwem portalu BOGE Connect.

Wyposażenie fabryczne


Wszystkie sprężarki mogą być standardowo wyposażone w BOGE Connect. Nawet wersja podstawowa oferuje szeroki zakres funkcji monitorowania i alarmowania – bez dodatkowych opłat.

Wszystko celem większej efektywności energetycznej

Ciągłe monitorowanie i wyświetlanie wszystkich kluczowych parametrów roboczych gwarantuje, że nie tylko nietypowe zachowanie maszyny zostanie wcześnie dostrzeżone. Zebrane dane pokazują również potencjał optymalizacji, który pozwala na stałą poprawę efektywności.

Interfejsy

BOGE Connect oferuje liczne interfejsy, które umożliwiają podłączenie nie tylko maszyn BOGE, ale także sprężarek innych producentów. Nawet starsze modele z lub bez zintegrowanego sterownika można ręcznie cyfrowo utworzyć i zarządzać nimi w portalu jako „cyfrowymi bliźniakami”.

Od teraz wszystkie sprężarki i elementy uzdatniania, nowe lub stare, od BOGE lub innych producentów, mogą być przekształcane cyfrowo – z trwałymi korzyściami dla całej stacji sprężonego powietrza.